Klub Abstynenta "Odnowa" w Lęborku

Nawigacja

Modlitwa o pogodę ducha

Boże, użycz mi pogody ducha,

abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić.

Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić.

I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Warto obejrzeć i posłuchać

Informacja

Informujemy, że w 2018 roku,

 

będziemy realizować zadanie

 

"Stop Uzależnieniom" dzięki

 

dofinansowaniu z Urzędu

 

Miejskiego w Lęborku.

Spotkanie Integracyjne-Wigilia

Spotkanie Integracyjne-Wigilia
Powoli rok 2017 dobiega końca i tradycyjnie spotkaliśmy się z klubowiczami i ich rodzinami na Wigilii. Mogliśmy cieszyć się, że znowu spotykamy się w gronie osób nam bliskich, które są dla nas ważne, a my dla nich. Odwiedził nas Pan Burmistrz , Doradca Burmistrza a nawet Poseł i Senator. Wiele ważnych osób przysłało nam świąteczne życzenia.

Wspólne kolędowanie, rozmowy o trzeźwym życiu, trwały przez kilka godzin. Wiedzieliśmy, że chcemy zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przeżyć też w takiej atmosferze. A po.świętach.........? kolejny Sylwester na trzeźwo, na klubowej zabawie sylwestrowej. Żegnaj Stary Roku. Dziękujemy Ci za to co nam przyniosłeś.

Życzenia świąteczne

Zabawa mikołajkowa

Zabawa mikołajkowa
Mikołaj do nas przyszedł a właściwie przyjechał z kilkoma workami wspaniałych prezentów. W tym roku miał nowy strój( pewnie szyty przez znanego krawca), bo prezentował się wspaniale. Niektóre dzieci już oswoiły się z jego widokiem i chętnie pozowały do zdjęcia. Inne bardzo ostrożnie, z dystansem przekonywały się do Mikołaja. Ale dla Niego to nie był problem. Podchodził do każdego lekko przerażonego dziecka i spokojnie wręczał prezenty. Zabawa trwała przez kilka godzin i szkoda, że znów musimy czekać na kolejny rok na Jego przyjście. Dziękujemy Mikołaju

Pomorski Tydzień Trzeźwości

Pomorski Tydzień Trzeźwości
Kolejny rok realizujemy to zadanie i coraz bardziej przekonujemy się do mądrości młodych ludzi w kwestii używek. Podczas tegorocznych zajęć profilaktycznych, młodzież słuchała doświadczeń osób trzeźwiejących, ale też chętnie zadawała nam pytania i mówiła o swoich doświadczeniach. Byliśmy pod wrażeniem kiedy część młodych osób pojawiła się na mszy trzeżwościowej, którą rozpoczęliśmy Pomorski Tydzień Trzeźwości. Ale jeszcze większym zaskoczeniem były piękne prace plastyczne, które napłynęły na konkurs "Stop Uzależnieniom". Bardzo trudno było wybrać te najciekawsze. W jednej ze szkół przygotowano nam całą oprawę związaną z wręczeniem nagród, która była bardzo efektowna. Obecność Dyrekcji szkoły, Pedagogów i nayczycieli a nawet rodziców świadczy o wspólnym celu jaki mamy. Dziękujemy za takie podejście do naszych działań.
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,078,402 unikalne wizyty