Klub Abstynenta "Odnowa" w Lęborku

Nawigacja

Modlitwa o pogodę ducha

Boże, użycz mi pogody ducha,

abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić.

Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić.

I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Nasza integracja

Wydarzenia
Ważnym celem, jaki przyświeca naszym działaniom, jest integracja członków naszego klubu oraz ich rodzin. Dlatego podejmujemy wiele starań, aby wspólnie się spotykać i być razem.

Dwa razy byliśmy w 2009 roku na integracyjnym pikniku trzeźwościowym nad pięknym jeziorem w Krępkowicach. Jak widać na zdjęciach, bawiliśmy się świetnie. Było ognisko i "prażone" w kociołkach, śpiew przy akopaniamencie akordeonu, kąpiel wodna i słoneczna. Pokazaliśmy społeczeństwu Gminy Cewice, że można cudownie bawić się i wypoczywać bez alkoholu. Z takiej formy wypoczynku korzysta coraz więcej ludzi.

Natomiast w dniach 19-20 września 2009 r. zorganizowaliśmy w Żarnowskiej i w Łebie rodzinne spotkanie integracyjne.

Poza tym uczestniczyliśmy w Festynie Trzeźwości w Damnicy, gdzie braliśmy czynny udział w różnych konkurencjach sportowych. Sekcja rowerowa z kolei wybrała się na Rowerowy Rajd Trzeźwościowy. Trasa przebiegała drogami Gmin Cewice i Nowa Wieś Lęborska.

Jak co roku w styczniu zorganizowaliśmy zabawę mikołajkowo-choinkową dla dzieci z rodzin alkoholowych. Były piękne prezenty, czasem łzy ale przede wszystkim wspaniała zabawa z naszymi "milusińskimi". Mikołaj obiecał gościć w naszym klubie za rok. Będziemy grzecznie czekać.

W pierwszych dniach maja  po raz kolejny uczestniczyliśmy w programie szkoleniowo-terapeutycznym dla członków i sympatyków Klubu Abstynenta. Braliśmy aktywny udział na Zlocie Rodzin Abstynenckich w Małym Cichym w Tatrach.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,429,513 unikalne wizyty