Klub Abstynenta "Odnowa" w Lęborku

Nawigacja

Modlitwa o pogodę ducha

Boże, użycz mi pogody ducha,

abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić.

Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić.

I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Spotkanie Północ - Południe

Spotkania
Dzisiaj tj. 10.06.2010 roku Klub Abstynenta "Odnowa" w Lęborku odpowiadając na zaproszenie udał się do Łeby na spotkanie z członkami klubów abstynenckich i ich sympatyków ze Śląska. Goszczą oni po raz 27 na rajdzie trzeźwościowym w Łebie. Członkowie naszego klubu, terapeuta oraz sympatycy trzeźwego życia wymienili się doświadczeniem w wychodzeniu z uzależnienia od alkoholu. Mogliśmy posłuchać i porozmawiać o sprawach klubowych i ich działalności na Śląsku i zaprezentować nasz klub.
Spotkanie miało charakter poznawczo - integracyjny i przebiegało w miłej atmosferze. Wymieniliśmy się pomysłami na organizowanie życia bez udziału alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Każda strona pokazała swoje osiągnięcia i możliwości.
Będziemy starać się utrzymywać naszą znajomość i spotykać w podobnych sytuacjach.
Dziękujemy wójtowi z Nowej Wsi Lęborskiej p. Ryszardowi Wittke za udostępnienie autobusu, którym mogliśmy pojechać na spotkanie "Północ - Południe". W klubie są członkowie z całego powiatu lęborskiego i wiemy, że wszystkim gminom zależy na organizowaniu i promowaniu życia w trzeźwości.
Cieszymy się, że takich możliwości przybywa.

Fotka w galerii

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,592,161 unikalne wizyty