Klub Abstynenta "Odnowa" w Lęborku

Nawigacja

Modlitwa o pogodę ducha

Boże, użycz mi pogody ducha,

abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić.

Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić.

I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Rajd Klubowy i spotkanie integracyjne w Żukówku

Rajd Klubowy i spotkanie integracyjne w Żukówku

W dniu 13 sierpnia 2011 roku, zgodnie z naszymi planami, zorganizowaliśmy Klubowy Rajd Rowerowy połączony ze spotkaniem integracyjnym w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Żukówku. Część osób udała się tam zorganizowanym środkiem lokomocji (bus), a sekcja sportowa dotarła oczywiście na rowerach (50 km w jedną stronę). Nie przeszkodził przelotny deszcz; wszyscy spotkaliśmy się na miejscu, gdzie przygotowano na nasze spotkanie ognisko. Wspólne rozmowy i świadectwa trzeżwości zintegrowały nas z pensjonariuszami przebywającymi obecnie na terapii odwykowej w Żukówku. Zbliżyliśmy się do siebie podczas smażenia kiełbasek na ognisku. Po tych luźnych rozmowach i refleksjach, uczestniczyliśmy wspólnie na mitingu AA.

Po raz kolejny, przekonaliśmy się o słuszności istnienia klubu i spotkaniach trzeźwościowych. Wzmacniają one zarówno nas, jak i osoby próbujące zmienić swoje dotychczasowe, pijane życie. Wspaniała, gościnna atmosfera towarzyszyła nam do samego końca.

Jesteśmy wdzięczni OLU w Żukówku za możliwość zorganizowania takiego spotkania. Życzymy wszystkim pensjonariuszom pogody ducha i powrotu do trzeźwego życia.

Jak zawsze nasz fotograf uwiecznił wszystko na zdjęciach - zobacz w galerii.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,592,166 unikalne wizyty