Klub Abstynenta "Odnowa" w Lęborku

Nawigacja

Modlitwa o pogodę ducha

Boże, użycz mi pogody ducha,

abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić.

Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić.

I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży " Żyję zdrowo bez uzależnień"

Warsztaty dla dzieci i młodzieży " Żyję zdrowo bez uzależnień"

Banan,ciecierzyca,płaty nori, burak i sałata to tegoroczni bohaterzy naszych warsztatów w Placówce Wielofunkcyjnej w Lęborku. Dzieciaki już na nas czekały. One wiedzą, że jak sie pojawia Pan Janusz Arrasz to dzieją się cuda na talerzach. Zwykłe warzywa  i owoce staja się  tak smakowite, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej nie znaliśmy tej tajemnicy. Robiliśmy zdrowe bananowe, czekoladowe lody, suszi z burakiem i wspaniałym brązowym ryżem i ciastka bez pieczenia. Trudno było to wszystko przejeść, ale jak tu nie zjeść lodów?. Kolejne warsztaty już niedługo

Jasnogórskie Spotkania Trzeźwościowe w Częstochowie

Jasnogórskie Spotkania Trzeźwościowe w Częstochowie

Wyjazd do Częstochowy jest jednym z bardzo ważnych wyjazdów dla klubowiczów i sympatyków klubu. Co roku każdy z nas chce poczuć tę ogromną moc spotkania z Siłą Wyższą i tysiącami osób trzeżwo myślących, które uwolniły się od obsesji życia w nałogu.

Autobus był pełen osób, które wiedziały po co jadą i okazywały tę radość na każdym kroku. Sprzyjała nam pogoda, natura i my sami. Każdy z nas wrócił bogatszy o kolejne duchowe przeżycia,szczęśliwy , pełen mocy, wiary, nadziei i miłości.

Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

Maj to zwykle piękny miesiąc. Ciepły, pełen wiosennych śpiewów ptaków, rozkwitającej przyrody. W tym roku róznie to było, ale tego dnia kiedy zaplanowaliśmy nasze spotkanie było poprostu cudownie. Gościli nas nasi Przyjaciele mieszkający w otoczeniu lasu, wody , kwiatów, łąk, pełni miłości do wszystkiego co żyje. Wszyscy którzy tam przyjeżdzają doświadczają radości, odzyskują energię do pokonywania chwilowych niepowodzeń. Tak było i tym razem. Odważniejsi przyjechali  rowerami , pokonując trasę w zawrotnym tempie. No ale to co działo się potem, to dopiero była frajda. Ognisko, śpiewy, rozmowy, wzajemne dawanie sobie wsparcia, to tylko niektóre przyjemności. Cieszymy się szczególnie, bo byli z nami nasi młodzi Przyjaciele, którzy pragną także doświadczać radości z trzeźwienia. Dziękujemy Wam za pomoc i za to że wszyscy mogliśmy być ze sobą.

Warsztaty Rozwoju Duchowego

Spotkania

Tegoroczne warsztaty pomagające nam w rozwoju osobistym, duchowym, odbyły się na początku marca w Swarzewie. Organizatorzy mają już kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spotkań dla osób uzależnionych. Znają specyfikę grupy, trudności jakie spotykamy na drodze trzeźwości i nasze sposoby ich pokonywania. Coraz bardziej rozumiemy jak świat wartości w trzeźwym życiu jesto ważny. Jeśli nie zadbamy o jego odbudowę a czasami stworzenie na nowo, możemy stać w miejscu. Podczas warsztatów była też okazja do wymiany doświadczeń, integarcji wokół wspólnych problemów a także podzielenia się sukcesami z trzeźwego życia. Dziękujemy za pomoc i wsparcie wszystkim którzy umożliwili nam udział w tych warsztatach.

INFORMACJA

Informujemy, że w 2017 roku,


będziemy realizować zadanie


"Stop Uzależnieniom" dzięki


dofinansowaniu z Urzędu


Miejskiego w Lęborku.


Wygenerowano w sekund: 0.02
2,508,043 unikalne wizyty